Prezentační a informační systémy

Využití prezentačních a informačních systémů:

  • jako podpora značky a produktu v místě prodeje
  • jako orientáční systémyna sloupy veřejných osvětlení, ploty, ...
  • při přímém prodeji zákazníkům mimo kamenný obchod
  • na veletrzích - často v kombinaci s dalším výstavním vybavením
  • při seminářích a konferencích
  • jako informační prvek kdekoliv

 

Možnosti:

Poutače a směrovky patří mezi nejefektivnější, ale současně jednoduché informační a reklamní systémy. Jejich mimořádnou předností je široké uplatnění exteriéru.

 

Roll Up stojan

Roll Up stojan je perfektním řešením pro náročnější prezentace. Dodávají se v šířích 60, 80, 85, 100, 120, 150, 200 cm.

 

Zákaznický poutač A1

Zákaznický poutač A1 patří mezi nejefektivnější, ale současně jednoduché informační a reklamní systémy. Jeho mimořádnou předností je jeho široké uplatnění v interiéru i exteriéru s maximálním využitím reklamní plochy z obou stran.

 

Reklamní vlajky představují nezbytný doplněk Vašich marketingových aktivit. Jejich výhody jsou zřejmé. Jsou nejen cenově výhodné, ale i mnohostranně použitelné (na výstavách, veletrzích,). Oblíbené jsou i při firemních prezentacích a jiných akcích, kde Vaši firmu zviditelní! Velice žádanou kombinaci u našich zákazníků představuje vlajka vyvěšená na stožáru, která dodá sídlu Vaší firmy reprezentativní charakter.

 

Bowflag®  - muší křídlo je elegantní moderní reklama, se kterou jste vždy ve středu pozornosti. Jeho neobvyklá forma upoutá zaručeně pozornost vašich zákazníků i vaší konkurence v jakémkoliv ročním období. Má mnohostranné použití. Hodí se na slavnosti, koncerty, výstavy, do obchodu, k nabídce služeb, slev nebo jako upoutávka na různé akce a sportovní utkání. Muší křídla se vyrábí v různých velikostech. Zvolit si můžete jednostrannou a u většiny velikostí i oboustrannou konfekci.

Copyright © 2006-2015, Hamedia