Velkoformátový digitální tisk

Od srpna 2007 naše firma nabízí svým zákazníkům technologii velkoformátového digitálního tisku.

Jedná se o technologii, kterou lze tisknout fotografie i jinou grafiku na PVC folie a následně je aplikovat na dopravní prostředky, deskové materiály a poutače.

Nebo tímto způsobem můžeme tisknout na plakátovací papír, fotopapír, bannery (plachty), malířské plátno, billboardový papír, mesh bannery či další materiály vhodné pro tisk.

Tuto technologii je možné použít pro tisk v malých nákladech i od jednoho kusu. Vzhledem k tomu, že se jedná o technologii, která kombinuje tisku s následným ořezem, je přímo předurčena pro výrobu nejrůznějších štítků či propagačních samolepek.

Maximální tisková šíře 133 cm, tiskové rozlišení až 1440dpi.

 

Možnosti využití pro exteriérový tisk

billboardy, reklamní tabule, reklamní stojany a informační systémy, výlohy a vitríny, fotografické motivy na automobily, kamiony, plakáty, samolepky, bannery, plachty, světelná reklama, podlahová grafika, grafika na zdi a omítky, okenní grafika na dopravní prostředky a budovy.

 

Možnosti využití pro interiérový tisk

polepy výstavních expozic, reklamní stojany, informační systémy a reklamní tabule pro využití např. na sympoziích a obchodních prezentacích, plakáty, tapety, nažehlovací folie, výbava prodejen, podlahová grafika, samolepky s následným ořezem do libovolného tvaru.

 

Finální úpravy tisků

Velkoplošná / velkoformátová laminace

Nejvyšší možnou ochranu tisku, prezentací, velkoformátových plakátů a reklamních materiálů zajistí lesklá nebo matná laminace s UV filtrem.

Laminace prodlužuje životnost a stálobarevnost digitálního tisku. Také chrání grafiku před mechanickým poškozením a rozpouštědly.

  • Kašírování na desky
  • Rámování
  • Lepení, montáže

 

Reference

Polep auta pro DiViPiX s.r.o. Polep auta pro klempíře Plaček & Krojidlo
Tisk fotografií s matným finišem a polep na sendvičové desky do interieru Realizace grafických návrhů nabídky na stánek Pizza Station

    

Copyright © 2006-2015, Hamedia