Výroba razítek

Nabízíme kompletní sortiment výrobků od firmy COLOP, která nabízí širokou škálu razítek pro různé oblasti využítí.

Přes kancelářské ke kapesním razítkům, od textových až po datumová a od pravoúhlých až po kulatá razítka. Současně COLOP nabízí všechny nezbytné produkty, které zaručí kvalitní otisk razítka.

 

Novinka:

Objednávka razítek online!

 

Nyní si můžete objednat Vaše razítko online. Na stránkách razitkacolop.cz najdete celý sortiment námi nabízených razítek od značky Colop. Můžete si vybrat jakou velikost a typ razítka si přejete a sami si sestavíte podobu textu, který chcete, aby razítko otiskávalo! Další možností je například vložení již zhotovené grafiky, vložení různých typů rámečků a podobně. Z voleb doručení můžete zvolit poštou nebo vyzvednutí na naší provozovně v Poděbradech.

Objednat razítko online

 

Typy razítek

Printer Line  Štíhlá příruční samobarvící razítka v početných velikostech strojků a textových desek, v atraktivních barvách.

Heavy Duty – Široký sortiment pro každé použití: od robustní řady Classic Line a Expert Line po náročné každodenní použití až po lehké stativy řady Office Line.

Microban® – COLOP razítka s antibakteriální ochranou Microban - nová inovace zabraňující růstu škodlivých bakterií.

Green Stamps – Produktová řada samobarvících razítek, která je vyrobená z obnovitelných a převážně recyklovatelných materiálů. Minimální podíl recyklovaných plastů je 65 - 80%.

EOS Line – U flashových EOS razítek je textová deska neustále impregnována barvou. Jsou k dispozici ve všech možných velikostech, včetně XL.

Kapesní razítka – Mnohočetné použití a vždy po ruce - na pracovním stole v kanceláři nebo na cestách, ať už na závěsné šňůrce kolem krku nebo jako přívěšek u klíčů.

D-I-Y razítka – Sortiment razítek k vlastnímu sestavení textu spojuje přednosti samobarvících razítek s možností vytvoření vlastního textu.

Pásková razítka – Tradiční razítka s profilovanými pásky pro použití se separátními razítkovacími poduškami. K dispozici jako datumová nebo číslovací razítka.

 

Vytvořte si vlastní vnější design

Podporujeme online personalizaci vzhledu razítka – pomocí ImageCard Designer vytvoříte vlastní kartičku do razítka.

V ImageCard Designeru si můžete vložit vlastní obrázek, fotku nebo již předdefinované pozadí z archivu COLOPu. V náhledu máte možnost prohlédnout si razítko z 360° a po zhotovení uložíte návrh v pdf kliknutím na "Print ImageCard", které nám poté můžete zaslat.

 

Ke stažení:

Ceník razítek Ceník EOS Ceník polštářků a podušek

Copyright © 2006-2015, Hamedia