Štítky a bezpečnostní samolepky

Mezi časté výrobky, které u nás zákazníci objednávají, patří bezpečnostní samolepky a náhradní typové štítky pro automobily.

Design vaší samolepky jsme schopni zdigitalizovat podle vaší předlohy nebo navrhnout design úplně nový - originál nebo i podle standartního provedení toho, co zrovna potřebujete.

Pro tyto účely používáme následující materiály a metody:

  1. Digitálně vytištěná a zalaminovaná samolepa se silným lepidlem
  2. Hliníková nebo sendvičová deska přímo potištěná UV tiskem

 

Digitální tisk na folii

V našem arsenálu máme kromě jiných možností i prémiovou folii dováženou z americké produkce Flexcon, která disponuje silným lepidlem vhodným i na nerovné povrchy s výdrží přes 7 let. Samolepy vyrobené z této folie od nás odebírají zákazníci z mezinárodních společností a splňuje přísné testy, které kontrolují právě její výdrž a silnou přilnavost.

Folii potiskneme digitálně na velkoplošné tiskárně a zalaminujeme vhodnou průhlednou folií pro ochranu tisku proti vnějším vlivům jako je třeba jen voda nebo i různé chemikálie až po zábranu vyblednutí způsobeným UV zářením.

Tyto materiály máme neustále na skladě, proto jsme schopní vyrobit jednotlivou samolepku ihned. Větší zakázka je možná v krátkém dodacím termínu.

 

Štítek na pozinkovaném plechu

 

UV tisk na podkladovou desku

Na míru projektu naformátujeme materiál dle vašeho výběru, potiskneme inkoustem utvrzeným UV světlem přímo na štítek (velikost do 30 x 28 cm) a opatříme zadní stranu silně lepící oboustrannou páskou. Popřípadě vyvrtáme otvory.

Obvykle používané materiály pro podklad:

  • PVC desky
  • AL sendvičové desky
  • Pozinkovaný plech

 

Cena

V ceně pro zákazníka se odráží čas strávený na grafické práci, technické přípravě, použitém materiálu a jeho velikosti. V případě, že se zakázka opakuje, zákazník již grafiku nehradí. V případě samolepy tradičně platí: čím víc samolepek tím nižší cena za kus.

Proto nelze napsat plošně pevnou cenu, protože ke každé výrobě se přistupuje individuálně.

Copyright © 2006-2015, Hamedia